Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Harmonogram pielgrzymko-wycieczki do Rumunii w dniach 03.07-07.07.2019

19 maja - V Niedziela Wielkanocna

• W niedzielę za tydzień Dzień Matki. Przed mszą św. nabożeństwo majowe.

• Jutro i w sobotę msza św. rano o godz. 8.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

• We wtorek wspomnienie św. Jana Nepomucena. Po mszy św. poświęcenie pomnika przy parkingu. Później spotkanie Akcji Katolickiej.

• W czwartek po południu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 połączona z nabożeństwem majowym.

• W piątek w czasie majówki katecheza biblijna. Kandydaci do bierzmowania obecność obowiązkowa.

• Dziękuję serdecznie Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę: p. Oryszak Lidia, p. Sobolak Lidia, p. Oleniacz Bożena.

• Dziękuję także za ofiary na rzecz parafii: p. Małgorzacie i Bogusławowi Lenard, p. Iwonie i Wojciechowi Kurnik, p. Monice i Krzysztofowi Klusce oraz rodzicom bierzmowanych.

Poniedziałek+Eugeniusz Hydzik - gregorianka
    Wtorek+Eugeniusz Hydzik - gregorianka
    Środa+Eugeniusz Hydzik - gregorianka
    Czwartek+Janusz Klimkowski