Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele (ważna od 11 marca 2018 r.)

Aktualny harmonogram czytań w kościele

15 lipca - XV Niedziela Zwykła

• W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę po mszach św. będzie błogosławieństwo pojazdów. Składka zbierana na parkingu przeznaczona na środki transportu dla misjonarzy.

• Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty (godz. 8.00 rano).

• Sakrament małżeństwa zamierzają przyjąć: Anna Mateja c. Stefana i Krystyny Wojtowicz, zam. w Kostarowcach oraz Mateusz Moskal s. Franciszka i Zofii Twardosz, zam. w Sułkowicach - zapowiedź II.

• Proszę o wpłatę 65 zł za prenumeratę Gościa Niedzielnego do Teresy Bok lub u kościelnego.

• Dziękuję serdecznie Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę: p. Michalak Magdalena, p. Hydzik Paulina, p. Hydzik Krystyna.

• Dziękuję też za wpłaty na rzecz parafii: p. Monice i Krzysztofowi Klusce, p. Stanisławie i Józefowi Jakimom, p. Monice i Wojciechowi Patronikom oraz p. Maciejowi i Joannie Baranowskiej.

Poniedziałek+Bronisława Ząbczyk - od rodziny Dżuganów
    Wtorek+Jan i Daria Patronik oraz za zmarłych z rodziny