Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

9 stycznia - Niedziela Chrztu Pańskiego

• Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego - zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego, kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

• Kolędę w okrojonej formie zakończyliśmy wczoraj, wszystkim którzy odpowiedzieli na zaproszenie bardzo serdecznie dziękuję za obecność.

• Wszystkich chłopaków z pierwszej, drugiej, trzeciej klasy i starszych, którzy nie są jeszcze ministrantami zapraszam na zbiórkę w czwartek na godzinę 16.00 będzie spotkanie kandydatów na ministranta. Zbiórka ministrantów odbędzie się w czwartek po mszy św.

• Dla starszych dzieci, czyli 5 klasy chłopaków i dziewczęta zapraszamy do wspólnoty oazowej powstającej w naszej parafii. Spotkania we czwartek po mszy św.

• Ministranci i Schola bardzo serdecznie dziękują za ofiarność, w sumie 6 stycznia zebrano 1654 zł.

• Ministranci i Schola zapraszają wszystkich członków Róż Różańcowych i wszystkich seniorów na opłatek parafialny, który odbędzie się 23 stycznia w Wiejskim Domu Kultury o godzinie 14.00.

• Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiary w kopertach, na dach i potrzeby Kościoła: Anita i Grzegorz Wolanin oraz Janina Wojtowicz i Justyna i Marcin Ziembikiewicz, natomiast na ogrzewanie: Józef Hydzik, Michał Dżugan, Ewa Rączka, Helena i Antoni Haduch, Mieczysław i Barbara Sobolak. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy również w kopertach złożyli ofiary na kolędę. Serdeczne Bóg zapłać.

• Przypominam, ze względu na istniejącą sytuację, o zakładaniu maseczek w budynku kościoła i zachowywaniu przepisów sanitarnych.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Hydzik Agnieszka, Szybka Małgorzata, Cecuła Krystyna.

Intencje mszalne 10.01.2022 - 16.01.2022
    DataDzieńTreść intencji
    Poniedziałekgodz. 17.00O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ewy i jej rodziny
    Wtorekgodz. 7.00Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla pewnej osoby