Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

19 listopada - XXXIII Niedziela Zwykła

• Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla - ostatnia niedziela roku liturgicznego.

• Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane o następujących godzinach: poniedziałek, wtorek i sobota o godz. 8.00 rano. Środa, czwartek i piątek o godz. 17.00.

• W czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a później msza św.

• W sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej - odpust parafialny w Strachocinie. Suma odpustowa o godz. 10.30.

• Dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę: p. Burnat Wioletta, p. Kocaj Krystyna, p. Zubel Beata.

• Dziękuję serdecznie za ofiary na rzecz parafii: p. Bogusławie i Andrzejowi Hyleńskim, p. Jolancie i Robertowi Gołdom, p. Marianowi Pasierbowiczowi, p. Alinie i Tadeuszowi Burkom, p. Stanisławowi Hydzikowi, p. Alinie i Mariuszowi Tympalskim, p. Alicji Szumilas, p. Danucie i Tadeuszowi Muroniom, p. Jarosławowi Patronikowi, p. Józefowi Hydzikowi, p. Janinie i Ryszardowi Józefczykom oraz p. Lucynie Olszańskiej.

• Gdyby ktoś chciał podarować choinki do kościoła to proszę o kontakt.

PoniedziałekDziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamila
    Wtorek+Władysławę Maślany