Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

6 października - XXVII Niedziela Zwykła

• Za tydzień będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. Po mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• Także za tydzień zakończenie Nabożeństw Fatimskich. W związku z tym msza św. z godz. 11.00 zostanie przeniesiona na godz. 16.00. Przed mszą św. o godz. 15.15 zapraszamy na sztukę o św. Franciszku i Klarze. Ostatnie nabożeństwo poprowadzi ks. Robert Blama.

• W poniedziałek w czasie mszy św. poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych.

• Zachęcam wszystkich do wspólnego różańca. Kandydaci do bierzmowania proszę o obowiązkową obecność z indeksami.

• W środę po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

• Msze św. w tygodniu: w sobotę o godz. 8.00 rano zaś w pozostałe dni o godz. 17.00.

• Prenumeratorów Gościa Niedzielnego proszę o wpłatę 61.00 zł.

• Dziękuję serdecznie Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę: p. Krystyna Zegarska, p. Bronisława Milczanowska oraz p. Marzena Kopij.

• Dziękuję za ofiary na rzecz parafii p. Iwonie i Zbigniewowi Sobolakom.

Poniedziałek+Stanisława Gebus
    Wtorek+Maria Łańczak