Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

8 października - XXVII Niedziela Zwykła

• Zachęcam serdecznie wszystkich do odmawiania modlitwy różańcowej w kościele lub w domu. Za pobożne odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

• Za tydzień będziemy obchodzić Dzień Papieski. Po mszach św. będzie zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla młodzieży uzdolnionej.

• Msze św. z nabożeństwem różańcowym w tygodniu o godz. 17.00 z wyjątkiem soboty (godz. 8.00). W przyszłą niedzielę suma o godz. 12.00.

• W przyszłą niedzielę różaniec o godz. 8.30. Proszę o samodzielne poprowadzenie modlitwy.

• W środę spotkanie Akcji Katolickiej.

• W piątek zapraszam na ostatnie Nabożeństwo Fatimskie.

• Dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę: p. Oryszak Zdzisława, p. Gołda Jolanta, p. Olszańska Lucyna.

• Dziękuję serdecznie za ofiary na rzecz parafii: p. Helenie i Januszowi Hydzikom, p. Barbarze i Mariuszowi Brodzickim, p. Stanisławie Jakimie, p. Monice i Mariuszowi Czeleniom, p. Janowi Kucharskiemu oraz p. Władysławowi Patronikowi.

Poniedziałek+Mikołaj Maślany - z ofiary pogrzebu
    Wtorek+Mikołaj Maślany - ofiara od pracowników Ciarko
    Środa+Mikołaj Maślany - z ofiary pogrzebu
    Czwartek+Mikołaj Maślany - ofiara od pracowników ślusarni