Ogłoszenia niedzielne

Nowa lista osób sprzątających w kościele 2023-2024r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów

18 lutego - I Niedziela Wielkiego Postu

• Msze święte w tym tygodniu będą o godz. 17.00 z wyjątkiem soboty wówczas msza św. o godz. 7.30 rano.

• We wtorek po mszy św. zapraszam członków Akcji Katolickiej.

• W środę po mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne uczniów z klasy siódmej.

• W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00 a po zakończeniu nabożeństwa msza św. Taca zbierana podczas Drogi Krzyżowej będzie przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego.

• W niedzielę Gorzkie Żale po mszy św. o godz. 8.30. Przypominam, że za udział w obu tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

• W czwartek Święto Katedry św. Piotra Apostoła - w naszych modlitwach pamiętajmy o Papieżu Franciszku.

• W piątek po mszy św. spotkanie grupy oazowej.

• Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej ze Strachociny zapraszają nasze dzieci od klasy 1 do 6 na dzień skupienia w najbliższą sobotę od godz. 10.00 do 17.00. Zapisywać można się u mnie lub pod telefonem podanym na plakacie.

• Serdeczne podziękowania dla wszystkich ofiarodawców w kopertach. Na ogrzewanie kościoła złożyli: Teresa i Wiesław Kurnik, Zdzisława i Tadeusz Hydzik, Bożena i Kazimierz Piotrowscy, Stanisława Woźniczyszyn, Krystyna i Józef Cecuła, Robert Szybka. Na fundusz cmentarny: Robert Szybka, Teresa i Wiesław Kurnik, Rodzina Ciwińskich, Ryszard Józefczyk, Agata i Janusz Hydzik, Janusz Indyk, Bożena i Kazimierz Piotrowscy. Na potrzeby Kościoła i remont ołtarza: Robert Szybka, Beata i Witold Gebus, Bożena i Kazimierz Piotrowscy, Rodzina Oryszak, Danuta i Tadeusz Marcinków, Anna i Piotr Rakoczy, Anonimowy Ofiarodawca.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Alinę Burka, Agnieszkę Hyleńską, Halinę Solarz.

Intencje mszalne 19-25.02.2024
    DzieńGodzinaTreść intencji