Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

28 listopada - Pierwsza Niedziela Adwentu

• Dzisiaj rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski przeżywany pod hasłem: "Posłani w pokoju Chrystusa".

• Od jutra w dni powszednie Adwentu będą sprawowane roraty o godz. 7.30. Zapraszam wszystkich do wzięcia w nich udziału, a w sposób szczególny dzieci. Proszę rodziców i dziadków, aby dzieci zachęcili i przyprowadzili na roraty.

• Od dziś po każdej mszy św. w zakrystii można nabyć świece wigilijne w cenie 7 zł.

• We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła. W Strachocinie na Bobolówce odbędzie się Ogólnokrajowa Pielgrzymka z okazji 430. urodzin św. Andrzeja Boboli. Głównym przesłaniem tej pielgrzymki jest modlitwa w intencji Ojczyzny. Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 15.00 Drogą Krzyżową, o godz. 17.00 msza św. Tych, którym zdrowie nie pozwala wziąć udziału w uroczystościach ks. dziekan Józef Niżnik zaprasza na mszę św. w kościele rano o godz. 7.30.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek msza św. rano o godz. 7.30. O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji i możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 16.30 nabożeństwo i msza święta o godz. 17.00.

• W pierwszy piątek również msza św. rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 17.00. Spowiedź od godz. 16.00 do 17.00, po mszy św. nabożeństwo pierwszych piątków.

• Do chorych w pierwszy piątek z posługą sakramentalną pójdę o godz. 8.00.

• W sobotę msza św. rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 17.00 z nabożeństwem.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy panie: Sułek Elżbietę, Brodzicką Teresę, Zubel Janinę.

• Taca w przyszłą niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

• Również w przyszłą niedzielę składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.

Intencje mszalne 29.11 - 5.12.2021
    DzieńTreść intencji
    Poniedziałekgodz. 7.30+Władysława i Władysław Maślany
    Wtorekgodz. 7.30+Hydzik Eugeniusz