Ogłoszenia niedzielne

Nowa lista osób sprzątających w kościele 2023-2024r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów

14 lipca - XV Niedziela Zwykła

• Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek i środę o godz. 18.00 a we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.30.

• W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła.

• We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

• Ksiądz Dziekan zaprasza na Sympozjum o św. Andrzeju Boboli w piątek 19 lipca oraz na Narodową Modlitwę za Ojczyznę na Bobolówce 20 lipca. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej Strachociny.

• Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej ze Strachociny zapraszają dziewczęta na rekolekcje od 7 do 10 sierpnia pod hasłem "Co mam czynić Panie". Wszystkie informacje na plakacie.

• W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę będzie błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane z tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

• Bóg zapłać ofiarodawcom za ofiary: Na remont ołtarza i potrzeby kościoła: Witold Zegarski, Zofia Hydzik, Zdzisława i Wojciech Patronik, Józef Buczek, Wojciech Czerwiński, Krzysztof Oryszak, Władysław Patronik. Na na fundusz cmentarny: Zofia Hydzik.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Agnieszkę Kucharską, Karolinę Kucharską, Dianę Kucharską.

Intencje mszalne 15-21.07.2024
    DzieńGodzinaTreść intencji
    Poniedziałekgodz. 18.00W intencji nienarodzonych dzieci, za Matki i Ojców o odwagę i odpowiedzialność za poczęte życie
    Wtorekgodz. 7.30Za Parafian