Ogłoszenia niedzielne

Nowa lista osób sprzątających w kościele 2023-2024r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów

Przetarg na wykonanie konserwacji i restauracji ikonostasu w kościele pw. Narodzenia N.M.P. w Kostarowcach

14 kwietnia - III Niedziela Wielkanocna

• Dziś po mszy św. zbiórka do puszek na Archidiecezjalną Caritas.

• Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem "Powołani do Wspólnoty - KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele". Rozpocznie go Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przedmiotem wspólnotowej lektury będą tym razem fragmenty Dziejów Apostolskich.

• W środę po mszy św. zbiórka ministrantów.

• W czwartek o godz. 16.30 spotkanie z dziećmi 3 klasy przygotowującymi się do uroczystości I Komunii Św.

• W piątek spotkanie formacyjne z uczniami z 6 klasy przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Msza św. jest integralną częścią spotkania. Uczniów proszę o przyniesienie ze sobą indeksów i podręczników.

• Zapowiedzi (na kartce).

• Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

• Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom za ofiary. Na remont ołtarza i potrzeby Kościoła: Ewa Rączka z rodziną, Piotr Kurnik, Anna i Tadeusz Hydzik. Na ogrzewanie: Ewa Rączka z rodziną, Zbigniew Michalski. Na fundusz cmentarny: Teresa Baranowska, Piotr Kurnik, Zbigniew Michalski.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Sabinę Wielgosz, Halinę Indyk, Wiolettę Olearczyk.

Intencje mszalne 15-21.04.2024
    DzieńGodzinaTreść intencji
    Poniedziałekgodz. 7.30+Włodzimierz i +Teresa
    Wtorekgodz. 18.00Za zmarłych z rodziny Lorenc