Ogłoszenia niedzielne


Nowa lista osób sprzątających w kościele 2022r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów


29 stycznia - IV Niedziela Zwykła

 • Dzisiaj odbędzie się nasz parafialny Wieczór Kolęd. Młodzież ze Scholki zaprasza wszystkich na wspólne kolędowanie na godzinę 17.00, będzie to nasze spotkanie przy Słowie Bożym i kolędach.

 • W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie Gromnic. Msze święte rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 17.00. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w intencji osób życia konsekrowanego. Polecajmy naszą parafiankę Siostrę Teresę. Również w czwartek podczas mszy św. o godz. 17.00 dzieci z 3 klasy otrzymają książeczki do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św.

 • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa w intencji dzieci z 3 klasy oraz powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, następnie msza św.

 • W piątek od godz. 8.00 udam się do chorych z posługą sakramentalną. W tym dniu również spowiedź od godziny 16.00 do 17.00 następnie msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe.

 • Również w piątek zapraszam młodzież z 8 klasy na spotkanie formacyjne w jego ramach będzie msza św. nabożeństwo pierwszych piątków i spotkanie.

 • W sobotę po mszy św. Nabożeństwo Pierwszych Sobót a po nim spotkanie z rodzicami młodzieży z 8 klasy.

 • W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 8.30 następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych.

 • Ofiary w kopertach w ubiegłą niedzielę złożyli: na ogrzewanie kościoła: Rodzina Ciupa, Rodzina Chrząszcz, Rodzina Stabryła, Darczyńca Anonimowy, Małgorzata i Bogusław Lenard, Emilia i Rafał Pszonka, Bronisław Czekaj, Rodzina Pogorzelec, Agata i Janusz Hydzik, Janina Leśniak, Zbigniew Kucharski, Ryszard Hydzik. Na potrzeby Kościoła i remont ołtarza: Emilia i Rafał Pszonka, Krystyna i Józef Cecuła, Maja Maślany, Anita i Grzegorz Wolanin, Sabina i Kamil Smyka, Maria Burnat, Anonimowy Ofiarodawca - wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

 • Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane z okazji wizyty kolędowej.

 • Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie i dekorację kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Marię Burnat, Wiolettę Burnat, Krystynę Kocaj.


  Intencje mszalne 30.01-5.02.2023
  DzieńGodzinaTreść intencji
  Poniedziałekgodz. 17.00+Stefania Kielar - od rodziny Michalskich
  Wtorekgodz. 17.00+Stefania Kielar - od Wioletty i Mariusza z Rodziną
  Środagodz. 17.00O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jakuba
  Czwartek
  Święto Ofiarowania Pańskiego
  godz. 8.00+Kazimierz - w 22 rocznicę śmierci
  godz. 17.00O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Mamy
  Piątekgodz. 17.00+Stefania Kielar - od Daniela Milczanowskiego
  Sobotagodz. 17.00Za Parafian
  Niedzielagodz. 8.30O szczęśliwe rozwiązanie i opiekę NMP dla matki i dziecka
  godz. 11.00+Stefania Burnat - w 19 rocznicę śmierci
© 2013 Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny
38-500 Kostarowce 6