Ogłoszenia niedzielne

Nowa lista osób sprzątających w kościele 2022r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów

29 stycznia - IV Niedziela Zwykła

• Dzisiaj odbędzie się nasz parafialny Wieczór Kolęd. Młodzież ze Scholki zaprasza wszystkich na wspólne kolędowanie na godzinę 17.00, będzie to nasze spotkanie przy Słowie Bożym i kolędach.

• W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie Gromnic. Msze święte rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 17.00. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w intencji osób życia konsekrowanego. Polecajmy naszą parafiankę Siostrę Teresę. Również w czwartek podczas mszy św. o godz. 17.00 dzieci z 3 klasy otrzymają książeczki do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa w intencji dzieci z 3 klasy oraz powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, następnie msza św.

• W piątek od godz. 8.00 udam się do chorych z posługą sakramentalną. W tym dniu również spowiedź od godziny 16.00 do 17.00 następnie msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe.

• Również w piątek zapraszam młodzież z 8 klasy na spotkanie formacyjne w jego ramach będzie msza św. nabożeństwo pierwszych piątków i spotkanie.

• W sobotę po mszy św. Nabożeństwo Pierwszych Sobót a po nim spotkanie z rodzicami młodzieży z 8 klasy.

• W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 8.30 następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zmiana tajemnic różańcowych.

• Ofiary w kopertach w ubiegłą niedzielę złożyli: na ogrzewanie kościoła: Rodzina Ciupa, Rodzina Chrząszcz, Rodzina Stabryła, Darczyńca Anonimowy, Małgorzata i Bogusław Lenard, Emilia i Rafał Pszonka, Bronisław Czekaj, Rodzina Pogorzelec, Agata i Janusz Hydzik, Janina Leśniak, Zbigniew Kucharski, Ryszard Hydzik. Na potrzeby Kościoła i remont ołtarza: Emilia i Rafał Pszonka, Krystyna i Józef Cecuła, Maja Maślany, Anita i Grzegorz Wolanin, Sabina i Kamil Smyka, Maria Burnat, Anonimowy Ofiarodawca - wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

• Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane z okazji wizyty kolędowej.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie i dekorację kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Marię Burnat, Wiolettę Burnat, Krystynę Kocaj.

Intencje mszalne 30.01-5.02.2023
    DzieńGodzinaTreść intencji