Ogłoszenia niedzielne

Nowa lista osób sprzątających w kościele 2022r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów

4 grudnia - II Niedziela Adwentu

• Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.

• Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 przyjedzie św. bp Mikołaj. Jeśli rodzice chcieliby przekazać św. Mikołajowi, że ich dzieci były grzeczne będzie możliwość jeszcze przed mszą św.

• Trwamy w okresie Adwentu, msze św. roratnie codziennie w tygodniu będą o godz. 6.30. Zapraszam wszystkich do wzięcia w nich udziału.

• Po każdej mszy św. w zakrystii można nabyć świece wigilijne w cenie 10 zł.

• W środę na godz. 18.00 zapraszam członków Akcji Katolickiej na spotkanie formacyjne.

• W czwartek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu msza św. będzie rano o godz. 6.30 i po południu o godz. 17.00.

• Rozpoczął się okres grzewczy proszę o zrozumienie sytuacji i wsparcie według możliwości, tradycyjnie w kopertach.

• Tak jak ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę nasza młodzież i dzieci z Oazy, Scholi i Ministranci po mszach św. będą rozprowadzać obrazki Matki Bożej zbierając na wyjazd integracyjny i formacyjny. W przyszłą niedzielę w tym samym celu będziemy rozprowadzać sianko na stół wigilijny oraz "Kostarowieckie SPA" tzn. zapachowe świąteczne mydełka do kąpieli - zostały one zrobione przez nasze dziewczyny ze Scholki i Oazy.

• W przyszłą niedzielę członkowie Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej udadzą się do wszystkich domów naszej parafii z opłatkami. Oprócz praktycznego celu rozprowadzenia opłatków po rodzinach prześwieca nam cel bardziej poważny - chodzi o zebranie środków na renowację naszego ołtarza.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za sprzątanie i dekorację kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Sabinę Wielgosz, Halinę Indyk, Wiolettę Olearczyk.

Intencje mszalne 5-11.12.2022
    DzieńGodzinaTreść intencji