Ogłoszenia niedzielne

Aktualna lista osób sprzątających w kościele

Aktualny harmonogram czytań w kościele

10 grudnia - II Niedziela Adwentu

• Dziś po obiedzie członkowie Akcji Katolickiej oraz Rady Parafialnej rozniosą po naszych domach opłatki, którymi będziemy się dzielić podczas wigilii. Proszę o życzliwe przyjęcie adwentowych posłańców. Ofiary z opłatków przeznaczone na rekonstrukcje wież kościelnych.

• Msze św. roratnie codziennie o godz. 6.30.

• W zakrystii można nabyć świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy.

• Dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę: p. Kucharska Agnieszka, p. Wojtowicz Irena, p. Patronik Monika.

• Dziękuję serdecznie za ofiary na rzecz parafii: p. Jolanta Kawałko, p. Piotr Woźniczyszyn, p. Aneta i Paweł Patronik, p. Anna i Tadeusz Hydzik, p. Renata i Janusz Rączka, p. Stefania Piotrowska, p. Roman Oryszak, p. Krystyna i Wojciech Czerwińscy, p. Małgorzata i Tadeusz Chrząszcz, p. Józef Maślany oraz p. Wojciech Rączka.

Poniedziałek+Andrzej - gregorianka
    Wtorek+Andrzej