Ogłoszenia niedzielne

Nowa lista osób sprzątających w kościele 2022r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Pielgrzymka parafialna

4 września - XXIII Niedziela Zwykła

• Przygotowania do Jubileuszu nadal trwają. Zapraszam wszystkich dziś o godz. 18.00 na czuwanie przed Uroczystością Jubileuszu oraz przyjęciem przez młodzież Sakramentu Bierzmowania.

• W poniedziałek obowiązkowa zbiórka ministrantów.

• W środę spowiedź parafialna przed odpustem w godzinach od 16.00 do 17.30. Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli do niej przystąpić.

• W czwartek Uroczystość Narodzenia NMP - odpust parafialny połączony z naszym Jubileuszem i bierzmowaniem. Msze św. w tym dniu rano o godz. 8.00 i wieczorem Suma Odpustowa o godz. 17.00 pod przewodnictwem ks. Abp Adama Szala.

• Ks. Arcybiskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży oraz poświęci dzwony i tablicę pamiątkową.

• Proszę Panów strażaków aby w mundurach nieśli baldachim, panie do figur, feretronów i panów do chorągwi.

• Nasze najmłodsze pociechy zapraszam w białych strojach do sypania kwiatów.

• Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wczoraj odpowiedzieli na apel i stawili się do posprzątania kościoła i otoczenia, zrobiliśmy bardzo dużo jednak to się może zmienić jeszcze w środę przed spowiedzią jak by ktoś dysponował czasem bardzo bym prosił o kosmetyczne prace.

• Zachęcam do zapisywania się na naszą pielgrzymkę dziękczynną. Zapisy w zakrystii.

• Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiary w kopertach:
    Na potrzeby kościoła i remont dachu: Wojciech Woźniczyszyn, Jarosław Patronik, Agnieszka i Tomasz Hyleńscy.
    Na dzwony i remont dzwonnicy: Agnieszka i Tomasz Hyleńscy, Danuta i Tadeusz Muroń, darczyńca anonimowy.

• Dziękujemy wyznaczonym Paniom za sprzątanie i dekorację kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Dorota Płodzień, Eugenia Dżugan, Grażyna Dżugan.

Intencje mszalne 5-11.09.2022
    DzieńGodzinaTreść intencji