Ogłoszenia niedzielne


Nowa lista osób sprzątających w kościele 2022r

Aktualny harmonogram czytań w kościele

Warunki uzyskiwania odpustów

Pielgrzymka parafialna do Łagiewnik i Wadowic - 17 czerwca 2023


28 maja - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 • Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu "O Stworzycielu Duchu przyjdź" można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 • Stowarzyszenie "Rozpaleni Duchem" wystąpiło z nową inicjatywą. Postanowiło zorganizować koncert skierowany zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych, który będzie dobrą okazją by rodzinnie spędzić niedzielę Zesłania Ducha Św. Zapraszam wszystkich dziś na godz. 18.30 na koncert Uwielbienia w Skansenie w Sanoku.

 • Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 18.00, po mszy wieczornej nabożeństwo majowe.

 • W środę święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.

 • Również w środę zapraszam po mszy św. na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych w celu omówienia pielgrzymki dziękczynnej do Krosna.

 • W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji od godz. 17.30 do godz. 18.00 następnie nabożeństwo czerwcowe w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz msza św.

 • Również w czwartek zapraszam dzieci i młodzież z Oazy, Scholki i Ministrantów na bardzo ważną zbiórkę organizacyjną przed wyjazdem na Roztocze.

 • W piątek od godz. 8.00 udam się do chorych z posługą sakramentalną. W tym dniu spowiedź od godziny 17.00 do 18.00 następnie msza św. i nabożeństwo czerwcowe.

 • W sobotę wieczorem o godz. 17.30 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, nabożeństwo czerwcowe i msza św.

 • W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy się okres komunii świętej wielkanocnej. Msze św. o godz. 8.30 i 11.00. Po mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

 • Zbliża się uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Tradycyjnie udamy się na procesję z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii. Do przygotowania ołtarzy proszę:

  1 ołtarz przy kaplicy cmentarnej - poprosimy Panie: Stefanię Baran, Jolantę Gebus, Edytę Gebus oraz Natalię Szybka, Teresę Witek, Beatę Gebus.
  2 ołtarz na placu naprzeciw domu Pana Sołtysa - poprosimy Rodziców dzieci z Pierwszej Komunii św.
  3 ołtarz przy kapliczce w pobliżu domu Państwa Buczek - poprosimy Rodziców i Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4 ołtarz za bramą cmentarną po lewej stronie - poprosimy Panie: Iwonę Zborowską, Martę Królicką, Lilianę Stanisławczyk oraz Danutę Pasierbowicz, Jolantę Kawałko, Annę Sitek.

 • Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiary w kopertach. Na remont ołtarza i potrzeby Kościoła: Alicja Szumilas, Małgorzata i Waldemar Suwała, Zdzisława i Jan Brodzicki. Na fundusz cmentarny: Bronisław Czekaj, Teresa Baranowska, Stanisława Woźniczyszyn.

 • Dziękujemy wyznaczonym Paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Panie: Joannę Hydzik, Kamilę Fedak, Janinę Potomską.

 • Zapowiedzi...


  Intencje mszalne 29.05-4.06.2023
  DzieńGodzinaTreść intencji
  Poniedziałekgodz. 7.30Za Parafian
  godz. 18.00+Bronisław Piotrowski - 11 msza gregoriańska
  Wtorekgodz. 18.00+Bronisław Piotrowski - 12 msza gregoriańska
  Środagodz. 18.00+Bronisław Piotrowski - 13 msza gregoriańska
  Czwartekgodz. 18.00+Bronisław Piotrowski - 14 msza gregoriańska
  Piątekgodz. 18.00+Bronisław Piotrowski - 15 msza gregoriańska
  Sobotagodz. 17.30+Bronisław Piotrowski - 16 msza gregoriańska
  Niedzielagodz. 8.30+Bronisław Piotrowski - 17 msza gregoriańska
  godz. 11.00Za Parafian
© 2013 Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny
38-500 Kostarowce 6